DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ!

ETUI NA KUPOWORKI / OCELOT

30,00 zł

Praktyczny i wygodny pokrowiec, w którym łatwo ukryjesz woreczki na psie odchody. Możesz przypiąć go do ulubionej smyczy i mieć zawsze pod ręką zestaw awaryjny, kiedy Twój pies uzna, że osiedlowy trawniczek to idealne miejsce na to, aby zatrzymać się na dłuższe posiedzenie ;)

- +

Zawsze na spacerze drżysz na myśl, że znów zapomniałeś woreczków, a Twój pies ledwo dobiegł do pierwszego osiedlowego trawnika, żeby się wypróżnić? Nasze etui, które w prosty sposób możesz przyczepić do smyczy, przybywa z ratunkiem!


Pomieści rolkę foliowych woreczków, które możesz łatwo wyjmować przez przygotowany do tego otwór. Z drugiej strony wszyliśmy zameczek, dzięki któremu łatwo wymienisz rolkę, kiedy poprzednia się skończy.

Wymiary etui: ok. 7,5x5x3,5 cm

Uwaga!

Ze względu na specyfikę wzoru i zadruku materiału, każde etui może mieć nieco inne ułożenie poszczególnych elementów i kolorów. Etui w danym wzorze wysyłamy losowo :)

PASUJE DO


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych tam celach, również do profilowania, prosimy o wyłączenie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. Zobacz więcej w POLITYCE PRYWATNOŚCI.