DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ!

Czas dostawy

Paczuszki z Waszymi zamówieniami wysyłamy za pośrednictwem kuriera InPost, Paczkomatów InPost lub kuriera DPD. Czas dostawy może nieco się różnić w zależności od opcji dostawy, jaką wybierzecie podczas składania zamówienia. Deklarowane czasy dostawy ze strony dostępnych u nas przewoźników są raczej zbliżone i wahają się od 1 do 2 roboczych od momentu nadania zamówienia i w takim czasie powinny do Was dotrzeć.

Jeśli chcecie odebrać zamówienie bezpośrednio u nas w sklepie stacjonarnym, dostawa jest oczywiście bezpłatna. O szczegółach odbioru poinformujemy Was w mailu dotyczącym statusu zamówienia.Koszt przesyłki

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej ilości (wagi) zamówionych produktów. Jeśli złożycie u nas większe zamówienie, całość wyślemy Wam w jednej paczce, a koszt dostawy ponosicie tylko raz. Jeśli waga zamówionych towarów nie przekroczy 2 kg, koszt przesyłki będzie wyglądał następująco:

Forma dostawy

Koszt przesyłki

Paczkomaty InPost

13 zł

Kurier InPost

14 zł

Kurier DPD

16 złDARMOWA DOSTAWA JUŻ OD 200 ZŁ!Wysyłamy za granicę :)

Nasze produkty wysyłamy na cały świat! Jeśli chcesz dopytać o koszt wysyłki do innego kraju, napisz do nas na hello@dogahead.pl lub wyślij do nas wiadomość na Facebooku.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych tam celach, również do profilowania, prosimy o wyłączenie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. Zobacz więcej w POLITYCE PRYWATNOŚCI.