LINIA BASIC

Produkty dostępne w wersji z czarnymi okuciami. Spawane elementy metalowe pokryte są powłoką w kolorze czarnego matu. Plastikowe klamry firmy Duraflex dopełniają całości nadając im spójny wygląd.

NASZE OKUCIA

Do wytworzenia akcesoriów używamy solidnych, spawanych lub odlewanych okuć dedykowanych psim sprzętom. Okucia ze stopów metali w procesie galwanizacji pokrywane są specjalną powłoką, która oprócz pięknego efektu zabezpiecza je przed korozją. Wszystkie są przez nas przetestowane w różnych warunkach, ponieważ zależy nam, żeby nasze produkty były solidne i bezpieczne dla Twojego psa. Pamiętaj jednak, że przy intensywnym użytkowaniu (zwłaszcza częstym mechanicznym tarciu), powłoka w okuciach czarnych oraz rose gold może z czasem tracić blask i lekko matowieć lub ścierać się i jest to całkowicie naturalny proces. Nie zalecamy kontaktu okuć czarnych ze słoną wodą.

CZARNY MAT

Podstawowa, ekonomiczna wersja okuć stosowana w naszych produktach z linii BASIC. Najbardziej wszechstronne i uniwersalne, z przeznaczeniem do codziennych aktywności i częstego używania. Polecane szczególnie dla szczeniaków i psów szybko “zużywających” sprzęt, np kochających intensywne tarzanie we wszystkim co napotkają. Klamry w tej serii są plastikowe (renomowanej firmy Duraflex), dlatego produkty z ich użyciem (obroże z klamrą, szelki) będą dużo lżejsze.

przeglądaj produkty Z OPCJĄ basic:

Szelki bezuciskowe

zobacz

Obroże półzaciskowe

zobacz

Szelki GO AHEAD

ZOBACZ

Smycze

zobacz