LINIA GLAM

Wyjątkowe okucia w kolorze różowego złota, które wprowadziliśmy jako pierwsi w Polsce! Nadają akcesoriom wyjątkowo eleganckiego i wytwornego looku!

nasze okucia

Do wytworzenia naszych akcesoriów używamy solidnych, spawanych lub odlewanych okuć dedykowanych psim sprzętom. Najczęściej wybieracie je w kolorze różowego złota, które stało się naszym wyróżnikiem na polskim rynku psich akcesoriów. Okucia ze stopów metali w procesie galwanizacji pokrywane są specjalną powłoką, która oprócz pięknego efektu zabezpiecza je przed korozją. Wszystkie są przez nas przetestowane w różnych warunkach, ponieważ zależy nam, żeby nasze produkty były solidne i bezpieczne dla Twojego psa. Pamiętaj jednak, że przy intensywnym użytkowaniu (zwłaszcza częstym mechanicznym tarciu), powłoka w okuciach czarnych oraz w kolorze różowego złota może z czasem tracić blask i lekko matowieć lub ścierać się i jest to całkowicie naturalny proces. Nie zalecamy kontaktu okuć rose gold ze słoną wodą.

różowe złoto

Stosowane w produktach z linii GLAM. Idealne dla wszystkich psich elegantów, przede wszystkim na spokojne miejskie spacery. Jeśli zależy Ci, aby okucia rose gold długo zachowały blask, unikaj używania ich z psiakiem w trakcie intensywnych aktywności outdoorowych typu wycieczki w góry, psie zapasy czy bieg przez krzaki na czas. Ze względu na metalowe klamry, obroże i szelki w wersji GLAM są nieco cięższe niż ich odpowiedniki rozmiarowe w wersji BASIC, dlatego polecamy je przede wszystkim dla psów dorosłych oraz większych gabarytowo.

SMYCZE VELVET

zobacz

AKCESORIA

zobacz

SZELKI VELVET

zobacz

OBROŻE VELVET

zobacz

KOLEKCJE Z TAŚM DRUKOWANYCH:

Obroże z klamrą

Lorem ipsum dolor sit magna aliquam jorna luka dolores cannon erat volutpat.

PRZEGLĄDAJ

Szelki guard

PRZEGLĄDAJ

Smycze miejskie

PRZEGLĄDAJ