DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ!
 
0

NASZA HISTORIA


Za marką DOG AHEAD stoję ja, czyli Milena. Marketingowiec z zawodu, psiara z zamiłowania. Od lat marzyłam o tym, aby połączyć kiedyś zawodowo swoją bezwarunkową miłość do psów, kreatywne ciągoty i niespokojną głowę. Z połączenia tych trzech składników narodził się pomysł, który stał się alternatywą dla dotychczasowego ulicznego psiego designu. Autorskie akcesoria musiały spełniać trzy kryteria: być wygodne dla piesków, super solidne i jednocześnie cieszące oko dumnych właścicieli (bo przecież wiadomo, że pieski to i w najbardziej szaroburych ubrankach chodziłyby równie szczęśliwe :)).


W duecie ze mną nad rozwojem marki pracuje psi wysłannik, najdostojniejsza z suk, adoptowana wyżlica Praga, której przygody możecie obserwować na Instagramie dzielonym ze swoim najlepszym przyjacielem: @praga_and_boston. Prażyna pochodzi z Norwegii. Na co dzień przemierza dzikie kilometry po pobliskich lasach. Bardzo lubi dawać niezapowiedziane buziaczki oraz zlizywać każdy napotkany na swojej drodze krem czy inny pachnący balsam.


Każda wychodząca do Was paczucha jest starannie sprawdzona jej łapami i opatrzona znakiem jakości “PRAGA APPROVED”. Zanim dany produkt trafi do sprzedaży, nasza psia sportsmenka intensywnie testuje go na wszelkie możliwe sposoby, na przykład tarzając się w błotku lub ciągnąc niczym koń pociągowy w kierunku każdego napotkanego gołębia.

DOG AHEAD w swojej ofercie posiada obroże, smycze, szelki (a wkrótce kilka innych niespodzianek) oraz gadżety dla psich ludzi, których również będzie z biegiem czasu przybywać coraz więcej. Stawiamy na jakość i niepowtarzalny design, a wszystkie akcesoria powstające w naszej psiej manufakturce tworzymy z niezwykłą starannością i oddaniem.

Po prostu wierzymy, że każdy pies jest najlepszy.


      

 “Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty” / Louis Sabin


Milena


Zgadzasz się na ciastka? Byłoby fajnie, bo chcielibyśmy pokazać Ci kilka rzeczy, a bez tego ani rusz! Możesz też zdecydować o wyłączeniu
obsługi plików cookies w swojej przeglądarce.
Zobacz więcej w POLITYCE PRYWATNOŚCI.