DARMOWA DOSTAWA OD 200 ZŁ!

CZAS REALIZACJI


Wszystkie nasze produkty szyjemy na zamówienie, co oznacza, że powstają dopiero w momencie otrzymania od Was wpłaty.

Staramy się jak możemy, żebyście Wy i Wasze psiaki mogli jak najszybciej cieszyć się nową stylówką i mieć w łapkach swoje wyczekane gadżety. Jednocześnie wszystkie akcesoria starannie szyjemy sami, z dbałością o każdy szczegół. Praga oczywiście uwija się jak w ukropie, ale mamy ograniczoną ilość łapek, dlatego maksymalny czas realizacji zamówienia (od momentu zaksięgowania wpłaty) wynosi u nas do 10 dni roboczych. Na czas realizacji zamówienia składają się czas przygotowania przez nas paczki oraz czas dostawy. Większość zamówień realizujemy jednak znacznie szybciej, w przeciągu 6-7 dni roboczych. W zależności od opcji i rodzaju przewoźnika, jakiego wybierzecie, dostawa na terenie Polski może potrwać od 1 do ok. 2 dni roboczych. W zakładce DOSTAWA znajdziecie przybliżony czas realizacji dla wszystkich opcji wysyłki.

Może się zdarzyć, że zamówione przez Was produkty mamy dostępne od ręki, wtedy wysyłka jest jeszcze szybsza. Jedynie w okresach intensywnych zakupów (np przed świętami) lub w przypadku realizacji niestandardowych zamówień na Wasze specjalne życzenie (a takie uwielbiamy!) czas realizacji zamówienia może się nieznacznie wydłużyć. Nie martwcie się, w takiej sytuacji na pewno Was o tym poinformujemy. No i wciąż trenujemy pakowanie na czas! :D


ODBIÓR OSOBISTY


W przypadku odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym (Wrocław, ul. Poniatowskiego 15) czas realizacji będzie nieco krótszy i wyniesie ok 8 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. O tym, że możesz odebrać już swoje zamówienie poinformujemy Cię mailowo lub smsem.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych tam celach, również do profilowania, prosimy o wyłączenie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu. Zobacz więcej w POLITYCE PRYWATNOŚCI.