PROGRAM DLA HODOWCÓW

Podobają Ci się nasze akcesoria i chcesz, aby psy z Twojej hodowli nosiły się w DOG AHEAD? Właśnie masz pod opieką miot szczeniaków, które niebawem wyruszą do nowych domów i potrzebujesz skompletować dla nich wyprawkę?

Wiemy, że prowadzenie hodowli to duże wyzwanie i odpowiedzialność. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dedykowaną hodowcom, która będzie dla Ciebie wsparciem na każdym etapie dorastania kolejnych pokoleń Twoich podopiecznych. Nasze akcesoria to idealne połączenie oryginalnego designu i bezpieczeństwa oraz wygody użytkowania

Co zyskujesz?

Oprócz tego oferujemy pomoc i doradztwo w kwestii skompletowania wyprawki oraz jak najlepszego dopasowania bezpiecznego sprzętu dla psów, na każdym etapie ich dorastania. W ramach kompletowania wyprawek dajemy hodowcy pełną dowolność w doborze ich zawartości, od podstawowych akcesoriów dla psów (smycze, obroże, szelki, adresówki), po uzupełniające akcesoria dla właścicieli (etui na kupoworki, woreczki, saszetki treningowe na smaki).

Dołącz do naszego PROGRAMU DLA HODOWCÓW i zacznij korzystać z bonusów, jakie przygotowaliśmy. Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz mieć dostęp do naszej dedykowanej oferty, napisz do nas maila na marta@dogahead.pl w tytule wpisując treść: DLA HODOWCÓW + NAZWA HODOWLI.

Oferta skierowana jest do hodowców FCI. W treści wiadomości podaj swój przydomek hodowlany zarejestrowany w Związku Kynologicznym w Polsce oraz prześlij nam skan dokumentu potwierdzającego rejestrację hodowli. Po pozytywnej weryfikacji prześlemy Ci wszelkie szczegóły oferty oraz dedykowany tylko Tobie kod rabatowy na zakupy u nas. Aby skorzystać z oferty dla hodowców, nie musisz posiadać aktualnie miotu w swojej hodowli.

Napisz do nas!

hello@dogahead.pl